O nás

Kdo jsme?

Jsme cestovní agentura Mojecestovka s.r.o., která je autorizovaným prodejcem produktů jen těch nejlepších cestovních kancelaří v České republice.

Rozdíl mezi cestovní kanceláří a agenturou?

Na rozdíl od cestovní kanceláře, cestovní agentura není organizátorem zájezdů, funguje jako zprostředkovatel. Toto postavení však dává větší rozhled v produktech jednotlivých cestovních kanceláří a možnost k osobnějšímu jednání s klientem, přičemz mu cestovní agentura může nabídnout to, co skutečně od dovolené požaduje. Práce cestovní agentury spočívá přednostně v komunikaci s klientem, v nabídnutí zájezdů doslova na míru, vyřízení všeho potřebného s cestovní kanceláří, což ale nemá vliv na cenu zájezdu. Garantujeme Vám stejně ceny jako cestovní kanceláře, jejichž produkty prodáváme.

Podmínky spolupráce s cestovními kancelářemi

Než začneme spolupracovat s cestovní kanceláří, nejdříve si ověřujeme její solventnost a reference zákazníků. Ujišťujeme se, že naši klienti budou na zájezdu spokojeni. Každá cestovní kancelář, se kterou spolupracujeme, musí mít koncesi podle zákona 159/99 Sb. a musí být pojištěna proti úpadku. Kopie dokladů o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří můžete najít v sekci "Cestovní kanceláře" na našich stránkách.

Co nabízíme?

Produkty cestovních kanceláří, které nabízíme, pokrývají všechny dostupné destinace na všech kontinentech. Nabízíme klasickou katalogovou nabídku, ale i last minute. Je také možne využít různé slevy a speciální nabídky.

Speciální služby - svatby v zahraničí

Pokud máte před svatbou a uvažujete o tom, že z ní chcete udělat opravdu nezapomenutelný zážitek, rádi Vám zajistíme svatbu v zahraničí - Havaj, Fiji, Japonsko, USA, Kadana, Řecko, Rakousko, Itálie, Karibik, nic neni pro nás problém. Můžeme Vám také doporučit ta nejlepší místa pro Vaši svatební cestu.