Aktuality
Formule 1 - Velká cena Abu Dhabi 2013

Formule 1 - Velká cena Abu Dhabi 2013

4.7.2013

Zažijte neopakovatelnou atmosféru formule 1! Připraven je pro Vás bohatý doprovodný program a ubytování přímo v Abu Dhabi.

 

Během pěti dnů na Vás čeká kvalifikace a hlavní závod na okruhu Yas Marina, koncert Depeche Mode, zábavní park Ferrari World, vodní park Yas Waterworld a dárkový Etihad race kit.

 

Program:

1. den: odlet z Prahy

2. den: přílet do Abu Dhabi, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí na privátní transfer do Vašeho hotelu. Po ubytování se můžete vydat do zábavního parku Ferrari World nebo do vodního parku Yas Waterpark. Večer přenocování v hotelu Premier Inn 3*.

3. den: po snídani se můžete vydat do zábavního parku Ferrari World nebo do vodního parku Yas Waterpark nebo prohlídkou města. Od 14 hodin začátek tréninku F1 a v 17 hodin kvalifikace na hlavní závod. Večer koncert v Du Areně. Přenocování v hotelu Premier Inn 3*.

4. den: po snídani individuální volno na Vaše aktivity. V 17 hodin start hlavního závodu. Večer koncert Depeche Mode v Du Areně. Kolem půlnoci transfer na letiště.

5. den: přílet do Prahy

 

31.10. - 4.11.2013 - Velká cena Abu Dhabi za 30.980,- Kč!

 

Cena zahrnuje:

letenka Praha - Abu Dhabi - Praha vč. letištních poplatků /v obvyklé rezervační třídě 12200,- Kč/, 3 noci v hotelu Premier Inn Abu Dhabi 3* se snídaní, 2 denní vstupenka na F1 - Abu Dhabi Hill vč. koncertů, celodenní vstupenka do zábavního parku Ferrari World, celodenní vstupenka do vodního parku Yas Waterpark, Etihad race kit /baťůžek, tričko, kšilfovka/, transfer z/na letiště privátním automobilem, služby česky hovořícího delegáta, 24 hodinovou asistenční linku v Dubaji, povinné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

vstupní vízum SAE /1600,- Kč/ - na přání zajistíme, transfer hotel - Yas Island - hotel, cestovní pojištění, spropitné a osobní výdaje.